Dřevěná prolézačka pro hlodavce ve tvaru domečku, vyrobená z přírodních materiálů, podpoří mentální stimulaci, aktivitu a přirozené chování jako je kousání, lezení nebo skrývání. Rozměr: 21x15x13 cm
Doplňkové parametry
Kategorie: | Domek pro králíky |
---|---|
Hmotnost: | 0.49 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Flamingo chovatelské potřeby pro psy a kočky. Kvalitní produkty pro Vaše mazlíčky.
Značka Flamingo představuje kompletní a vysoce kvalitní sortiment pro všechny domácí mazlíčky. Vyberete si zde cokoliv pro psy, kočky, ptáky, hlodavce, akvária a terária. Firma Flamingo je dlouholetým hráčem na trhu chovatelských potřeb a zajišťuje spokojenost Vašich domácích mazlíčků po celé Evropě.
Podobné produkty

Dřevěný domeček pro všechny druhy hlodavců.

Obdélníkový dřevěný domeček pro hlodavce.

Dřevěná prolézačka pro hlodavce podpoří mentální stimulaci a přirozené chování Vašeho mazlíčka.

Dřevěný domeček pro hlodavce vyrobený z přírodních materiálů.

Dřevěný domeček pro králíky.

Dřevěný domeček pro králíky a jiná drobná zvířata. Rozměry 34,5 x 24 x 16,5 cm.

Obdélníkový dřevěný domeček pro hlodavce.
Mohlo by vás zajímat

Podestýlka je čistě přírodní středně hrubě granulovaná, neprašná, bez chemických příměsí a pojidel. Výrobní surovinou jsou kvalitní odkorněné piliny měkkého dřeva.

Podestýlka pro zvířátka z měkkého dřeva.

Bez prachu, vzdušných alergenů a přidaných parfémů - vhodný i pro astmatiky a alergiky Mimořádně absorbující pachy a vlhkost

Pro účinnější hygienu s antibakteriálním účinkem koloidního stříbra Bez prachu, vzdušných alergenů a přidaných parfémů - vhodný i pro astmatiky a alergiky

Dřevěná podestýlka, která v sobě zadrží veškerou tekutinu (150% absorpce).

Hoblinová podestýlka je čistě přírodní bezprašný produkt, vyrobený hoblováním kvalitního odkorněného smrkového a borovicového dřeva.

Výborné pro stavbu hnízd a pelíšků.

Přírodní bezprašný produkt s vysokou absorpční schopností.

Jemné hobliny s vůní citrónu pro malá zvířata. Velikost 1kg.

Bezprašná podestýlka s vysokou absorpcí pachů a tekutin. Je vhodná pro psy, exotická zvířata, hlodavce a jinou drobnou zvěř. Výborné pro stavbu hnízd a pelíšků. Má skvělé...

Podestýlka je čistě přírodní středně hrubě granulovaná, neprašná, bez chemických příměsí a pojidel. Výrobní surovinou jsou kvalitní odkorněné piliny měkkého dřeva.