Krmítková směs mléčná kukuřice 10 kg

Kód: KSMK-4_KH
470 Kč / ks
Skladem do 3 dní.
Můžeme doručit do:
3.3.2025

Velmi bohatá sacharidová - sladká - směs s vysokým podílem extrudovaných surovin. Vylepšená receptura o nové typy surovin, především mléčného charakteru. Perfektní do studené vody, ale i celoročně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

🎣 Krmítková směs Mléčná kukuřice – přirozeně sladká návnada pro kaprovité ryby

Vysoce atraktivní krmítková směs s jemnou vůní mléčné kukuřice, která rychle přitahuje ryby na lovné místo a stimuluje jejich potravní reflex. Díky přirozené sladké chuti kukuřice je směs účinná po celý rok a skvěle funguje i v chladnější vodě. Výborně lepí, což umožňuje její použití ve feederových krmítkách, PVA sáčcích i pro volné vnadění.

🔸 Hmotnost: 10 kg
🔸 Sladká kukuřičná vůně pro maximální atraktivitu
🔸 Vhodná pro feeder, klasická krmítka i volné vnadění
🔸 Obsahuje přírodní atraktory a stimulátory chuti
🔸 Účinná po celý rok, ideální i do studené vody
🔸 Dobře lepí, umožňuje snadné formování do krmítek

Použití:
✔ Směs zvlhčete podle potřeby a nechte odstát několik minut
✔ Použijte do krmítek při lovu na feeder nebo klasickou položenou
✔ Lze kombinovat s peletami, partiklem a tekutými atraktory
✔ Ideální i pro volné zakrmování kolem lovného místa

🎯 Druhy ryb, které na směs reagují:
🐟 Kapr obecný – sladká kukuřice je přirozenou součástí jejich potravy
🐟 Lín obecný – jemná textura směsi může zaujmout i větší líny
🐟 Cejn velký – drobné částečky podporují dlouhodobé vnadění cejnů
🐟 Amur bílý – kukuřičná složka je pro amury velmi atraktivní

🛒 Datum výroby a lhůta spotřeby jsou uvedeny na obalu produktu.

Perfektní volba pro rybáře, kteří chtějí účinnou, přirozeně sladkou směs s kukuřičným základem! 🎯🐟🌽

Velmi účinná, odlehčená, sladká směs

Pro svou jemnou strukturu předurčena také pro lov na feeder

Směs je nyní sestavena novým technologickým postupem pro lepší vnadící vlastnosti - rychlejší rozpadavost  

Obsahuje:  17 druhů tříděných vnadících složek ! Na základě závodních zkušeností přidáváme speciální typ bílkovinného koncentrátu, podobný rybí moučce, ale s mnohem lepšími krmnými vlastnostmi! Nemění barvu směsi, ale ryby vycítí enzymaticky natrávenou bílkovinnou část, která je pro ně lehce stravitelná, podobně jako plankton. 

Nyní také s vyšším obsahem extrudovaných surovin =  intenzivnější přirozené aroma, vysoká stravitelnost, mnohem více atraktivnější pro ryby!  Dále směs obsahuje: Pařenou kukuřici a hrách. Různé druhy obilovin, sladový květ, kvasnice, syrovátku, klíčkový olej, aj.

 Charakteristika:   Typická sacharidová mnohadruhová směs, složena ze surovin, jenž ji dávají přirozenou vůni i chuť. Má tmavě žlutou barvu, nasládlou chuť a výraznou vůni po kukuřici. Díky tříděným druhům surovin atraktivních pro kaprovité ryby, se ve vodě krmítkovka snadno rozpadá a vytváří rychle vnadící  zákal, který roznese velmi účinnou pachovou stopu v celém sloupci vody, a jemné částice jsou zase unášeny po proudu, nebo se vznáší okolo nástrahy. 

Tip na použití:  Směs je pro svou jemnou strukturu předurčena také pro lov na Feeder. Má ale jinak široké a téměř univerzální použití! Vnadění bylo velmi úspěšné jak v teplém, tak i v chladnějším počasí, na tekoucích i stojatých vodách.

Před použitím je nutno krmítkovou směs jen lehce zavlhčit a nechat pár minut odležet, aby se aktivovala škrobová zrna, směs byla soudržná a nelepila se moc na ruce. Výborná především do krmítek a na krmné koule. 

Skladujte krmítkovou směs v suchu, nejlépe při teplotách do 20 °C. Mějte ji hermeticky uzavřenou v PVC sáčku tak, aby se k ní nedostali moly. Pokud se tak stane, nevyhazujte ji, ale co nejdříve zkrmte rybám, kterým to nijak nevadí.

Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od zakoupení. Krmítkovka vydrží i mnohem déle, ale dlouhodobým skladováním ztrácí postupně na původní, vysoké atraktivitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmítkové směsi pro rybolov
Hmotnost: 10 kg
Ryby Druh ryb: Kapr - Carp
Ryby vnadění nebo výkrm: Vnadění rybolov
Rybolov Vnadění ryb - vnadící směsi: Krmítková směs
Ryby Vnadění Aroma příchutě složení: Kukuřice - Mléčná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Krmiva Hulín je český výrobce, který si zakládá na kvalitních surovinách a precizním zpracování. V naší nabídce najdete jejich špičkové vnadící směsi pro rybolov, které jsou oblíbené mezi rybáři pro svou účinnost a snadné použití. Kromě rybolovu nabízí značka také vysoce kvalitní krmné doplňky pro psy a koně, které podporují jejich zdraví a vitalitu. Ať už hledáte výživu pro zvířata nebo osvědčené nástrahy na ryby, produkty Krmiva Hulín jsou sázkou na jistotu.

Český výrobce Krmiva Hulín (KH) vyrábí a dováží vnadící směsi, nástrahy a partikly pro sportovní a rekreační rybolov. Boilieskrmítkové směsipartikly - vařené, chytací peletyfeedermoučkysuroviny pro výrobugranule pro rybyboosterydipyZig Rig MixyMixy do PVAkoření a oleje pro ryby. barvyobalovací těstaPVA program. Vnadění a lov Sumce, lov AmuraVýrobce granulí pro ryby - pro kapry, pstruhyjesetery, KOI jezírkových ryb.

Výrobce kompletních krmiv granulí pro psy a doplňkových krmiv, výcvikových pamlsků pro psy a pro chovatele domácích zvířat. Dodavatel produktů pro zvířata k doplnění výživových hodnot nutných k růstu a udržení zdraví a vitality psů, koní. Vitamínové krmné doplňky pro psy - pro BARF, pro podporu kloubní výživy, pro vitalitu zdraví psů, pro podporu energie a v nabídce i forma olejů a tuků pro psy a koně, rybolov.

Dovozce krmiva Coppens z Nizozemí a Marine Harvest produktů z ryb, moučky z ryb, krmných surovin z ryb a z moře. 

Krmiva Hulín pro ryby ZDE ◄◄◄

Krmiva Hulín pro psy ZDE ◄◄◄